Már több mint 40 éve oktatom a jogosítványra várókat. Kezdtem az MHSz-nél, majd sok - sok évnyi oktatás után, megindítottam a saját oktatói vállalkozásomat. Egy ideig egyedül, majd az évek multával egyre több kollégámmal társulva, lett  a Kiskőrös és környékén élő emberek, kedvenc autósiskolája az opál autósiskola.

Jelenleg 10 nagyszerű kollégámmal dolgozom együtt, a környékbeli tanulóink megelégedésére.

Leginkább az autósiskola ügyvezetésével vagyok elfoglalva, ezenkívül B+E (nehézpótkocsi személyautóval) és a motoros oktatás tölti ki a munkaidőm, jelentős részét.

Minden munkanap: 12.30 - 17-ig ügyfélfogadás az opál autósiskola irodájában

Vezetési lehetőségek:

- munkanapokon 7- 12 ig lehet nálam vezetni, egyes esetekben hétköznap délután is vállalok tanulókat, előre egyeztetett időpontokban.

- szombaton, vasárnap: nem vállalok oktatást

Csak automata oktatós autóval dolgozok!

06.20.9312582

e-Titán hivatkozási számom:

Szakmai dolgok

Autó műszaki ellenőrzése

Autó pakolási feladatok

Nagymotor műszak

Nagymotor tanpálya

Adatvédelmi tájékoztató

Ajándékutalvány

Automata váltós autó

Jogosítvány az unióban

Kategóriák a jogosítványban