Borbély Gábor vagyok, 2015-től oktatok B kategóriát, illetve párhuzamosan rövid ideig oktattam C kategóriát. Kecskeméten dolgoztam öt évig, majd párhuzamban egy évet Kiskunhalason, ezek után négy évet Baján.

Most örömmel erősítem az Opál autósiskola csapatát a hartai régióban. Türelmes, nyugodt, kicsit vicces figura vagyok, ezért jó hangulatban szoktak az órák eltelni, mellőzve a stresszt. Szeretem mikor a tanuló befejezi az órát és már az a kérdése, hogy mikor jöhet legközelebb.

2023-ban döntöttünk úgy, hogy Bajáról Hartára költözünk, amire nagyon büszke vagyok, mert a feleségemen és családján keresztül nagyon megszerettem a községet, valamint az itt élő embereket. Főleg Harta, Dunapataj és térsége a célzott területem, ahonnan tanulókat vállalok, de nem zárkózok el más felkérések elől sem.

Vállalok felkészítést meglévő jogosítvánnyal rendelkező személyeknek is.   Általában hétköznap dolgozom, valamint szombat délelőtt.

06.70.3109319

Ha van jogosítványod de nincs gyakorlatod, akkor keress bátran, megoldjuk. Vezetések nagyobb városokban is!

Jó felkészülést, sikeres vizsgákat kívánok!