Ajándékutalvány

Ajándékot szeretne adni de még nem tudja, hogy mi legyen az, nincs ötlete?

Ajándékozzon szeretteinek ajándékutalványt! Bármilyen értékben, akár a teljes jogosítványt is ajándékba adhatja! Az utalvány az autósiskola irodájában vagy az oktatóknál vásárolható meg. Az utalvány megrendelhető elektronikus formában is, részletekről érdeklődjön.

Fizetni lehet személyesen az autósiskola irodájában a Martini út 1 szám alatt, készpénzben de akár bankkártyával is, illetve utalással. Számla száma: 11732057 23689987  az autósiskola, OTP számlájára. Megjegyzés rovatban a kedvezményezett nevét kell beírni és azt, hogy mit fizet be. Még egy kérés, hogy ne csak egy adott összeget fizessen be, hanem pontosan annyit, mint amennyi órát akar vezetni, köszönjük!

Használja ki a 25.000 Ft-os állami támogatást, személyautó kategóriában.

A Keresse az oktató kollégákat: Kiskőrös, Soltvadkert, Kecel, Akasztó, Tabdi, Csengőd, Izsák, Kaskantyú, Páhi, Kalocsa, Solt és környékén.

Az ajándékkártya pénzre nem váltható, más kedvezménnyel össze nem vonható, készpénzre be nem váltható! Beváltási ideje maximum 1 év!